BlogPortfel – Ranking pożyczek za zero

Witaj,

ten serwis mógł się zmienić trochę. Zmieni się jeszcze bardziej 😉

Ranking bezpłatnych pożyczek – nowe otwarcie

W sieci można znaleźć wiele ogłoszeń, które wprowadzają internutów w błąd. Niezależnie od tego, czy chodzi o czyszczenie BIK, tanie pożyczki, czy kierują do prośredników finansowych – zawsze jest gdzieś haczyk.

Każda oferta powinna przynajmniej w założeniu dawać jakiś zysk fimie, którą ją promuje – dzisiaj, albo za jakiś czas. Ale to od Ciebie powinno zależeć czy zgadzasz się taki koszt ponieść. Najważniejsze jest to, żebyś miał/a świadomość ile finalnie pożyczka lub kredyt będzie was kosztować.

I aby można było podjąć rozważną decyzję.

W naszym serwisie będziemy starali się prezentować wam, zarówno pozytywne jak i negatywne strony ofert poszczególnych ofert.

Wiadomo, że nie warto się zadłużać w bankach i parabankach. Na każdym kroku będziemy Ci o tym przypominać. Ale z drugiej strony wiemy, że możemy mieć różne plany, a życie i tak idzie swoim torem. I nie zawsze mamy wpływ na to nam zostawia na wycieraczce przed drzwiami. Musimy jakoś reagować i czasem zadłużyć się na chwilę. Po to, aby pokryć dziurę w porfelu i być w stanie zaspokoi ważną potrzebę w danym momencie.

Przegląd pożyczek online – czyli co?

…czyli nasze subiektywne podsumowanie ofert i marek pożyczkowych.

Będziemy chcieli sprawdzić nie tylko jakie firmy za nimi stoją, ale również to, co ludzie o nich mówią, piszą i myślą. Dzięki temu, że mamy doświadczenie nie tylko w finansach, ale i marketingu, będziemy starali się omijać przekaz marketingowy i skupiać się na konkretach.

Bardzo chętnie włączymy Cię w dyskusję na temat przeglądanych przez nas ofert, dlatego zachęcamy Cię mocno do komentowania i włączania się w rozwój tego serwisu, ponieważ warto, żeby ludzie wiedzieli więcej!

W zarządzaniu jest takie powiedzenie, które można prosto zaadoptować do świata finansów.

Pożyczka może być Tania, Szybka lub Dobra – zawsze dwie z tych cech można zestawić ze sobą. Nigdy trzy. Tania i Szybka pożyczka na pewno nie będzie dobra, a Dobra i Szybka pożyczka na pewno nie będzie Tania. Pamiętaj, nigdy nie bierz pożyczek jeśli nie stoisz pod ścianą.

Dodaj komentarz

Close Menu